Oto Bakım ve Temizleme Ürünleri

Fırçasız Oto Şampuanı

Cilalı Fırçasız Oto Şampuanı

Çok Amaçlı Oto Temizleyici

Oto Jant Parlatıcı

Oto Lastik Parlatıcı

Oto Motor Temizleyici

Oto Torpido Parlatıcı

Washipo Detaylı Araç İçi Temizlik Ürünleri

Araç içi detaylı Temizleme Spreyi; Araç içinde tavan, koltuklar, yer halıları, tüm plastik aksamların temizliğinde ve havalandırma kanal temizliğinde kullanılır. Otomobilin içinde zamanla yerleşmiş toz, kir, sigara isi, kan, yağ, meyve vb lekelerin etkili biçimde temizliğini sağlar.

Ürün sayesinde otomobilinizin iç mekânında ilk günkü temizlik ve huzuru her gün yaşarsınız. Yeni geliştirilmiş formül ile derinlemesine işleyen şeftali ferahlığı veren aktif köpük

Özellikler: Ön paneller, koltuklar, tavan kaplamaları vs. gibi araç içinde yer alan bütün yüzeyleri tahriş etmeden ve derinlemesine temizlemektedir.

Anti statik özelliği ile kullanıldıktan sonra da yüzeylerin tozlanmasını önlemektedir. Nikotin ve toz kalıntılarını temizler. Geriye hoş bir şeftali kokusu bırakmaktadır. Silikon içermez.

Kullanım Şekli: Kutuyu, kullanmadan önce çalkalayınız. Yüzeye eşit bir miktarda püskürtünüz. Temiz ve kuru bir bez ile siliniz.

Uyarı: Dokuma ve tekstil ürünlerinde köpüğü yüzeye iyice yedirdikten sonra etki etmesini bekleyin, daha sonra fırçayla veya elektrikli süpürgeyle temizleyiniz. Kullanmadan önce, kumaşın uygunluğunu test edin.

Bu bilgiler yalnızca deneyimlerimize dayanmakta ve tavsiye niteliği taşımaktadır. Ön deneme yapmanız gerekmektedir.

İçeriği deterjan yönetmeliğine uygundur: %5’in altında aniyonik tenzitler, %5’ten fazla ancak %15’ten az alifatik hidrokarbon (gaz),koku verici maddeler.

Çok kolay alevlenir. Aerosollerini solumayın. Bu madde ve kabı güvenli bir biçimde bertaraf edilmelidir. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın. Basınçlı kap. Güneş ışınlarından koruyunuz ve 50 °C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız.

Kullandıktan sonra delmeyiniz veya yakmayınız. aleve veya akkor halindeki materyallerin üzerine püskürtmeyiniz.

Tutuşturucu kaynaklardan uzakta muhafaza edin. – Sigara içmeyin. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?